Turnir i reprezentativna utakmica

Ovog vikenda, točnije u subotu, 06.10.2019., odradili smo jedan značajan turnir te jednu reprezentativnu utakmicu.

Nažalost, visoka pobjeda odličnog Oxforda na početku priprema Hrvatske reprezentacije OURFC Blues 78:10 Hrvatska.

Naši mlađi kadeti (U14) i juniori (U18), nastupili su na Kupu HR 7’s, a radnja se zbiva na RK Rudeš.

U kategoriji U14, Rugby Nada Split je bila bolja od ostalih ekipa sa ukupno 80 (16) zgoditaka te osvojila uvjerljivo 1.mjesto, Zagreb Rugby osvojio je 2.mjesto, a prate ih Rugby Mladost (3.mjesto), RK Makarska Rivijera (4.mjesto), Ragbi klub Sisak.
Najviše zgoditaka je postigao Branimir Marović iz RK Nade – 25 (5).
Čestitamo Rugby Nada Split.

U kategoriji U18, slavili su Zagrebaši Zagreb Rugby s fantastičnim Nikom Vraneševićem koji je postigao 61 zgoditak (17), 2.mjesto Rugby Nada Split, 3. mjesto Rugby Mladost, 4.mjesto RK Makarska Rivijera.